tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motul Ameryka Tour. Odwiedź stoisko Motul na Poznań Motor Show i przeżyj przygodę życia!
NAS Analytics TAG

Motul Ameryka Tour. Odwiedź stoisko Motul na Poznań Motor Show i przeżyj przygodę życia!

Konkurs Motul Ameryka Tour wystartował - jeśli dopisze ci szczęście i zrobisz naprawdę przekonujący film, będziesz mieć szansę przejechać sławną Route 66. O szczegóły tej akcji możesz zapytać Motula podczas Poznań Motor Show.

Na stoisku Motula podczas Poznań Motor Show będzie okazja porozmawiać na temat aktualnego konkursu Motul Ameryka Tour, w którym główną nagrodą będzie wyprawa życia szlakiem jednej z najsławniejszych dróg świata - Route 66.

Jeśli marzysz o takiej wyprawie, ale masz jakiekolwiek wątpliwości czy powinieneś (powinnaś) wziąć w nim udział, czy masz szanse lub nie wiesz jak się do tego zabrać, zajrzyj na stoisko Motula na Poznań Motorcycle Show. Dowiesz się tam wszystkich szczegółów związanych z projektem Motul Ameryka Tour.

Oprócz informacji na temat konkursu, specjaliści z Motula doradzą jaki olej dobrać do twojego motocykla, i rozwieją wszelkie wątpliwości na temat zagadnień związanych z olejami motocyklowymi.

Motul Ameryka Tour to już druga edycja konkursu, w którym do wygrania jest prawdziwa wyprawa marzeń. Podczas pierwszej edycji, trzech szczęśliwców pojechało na niezapomnianą motocyklową wyprawę z Motulem i Ścigaczem do Republiki Południowej Afryki.

W tym roku Motul zabierze zwycięzców konkursu do krainy wolności - Stanów Zjednoczonych. Uczestnicy Motul Ameryka Tour odwiedzą cztery stany: Nowy Meksyk, Arizonę, Utah i Kolorado, pokonując blisko 2 tys. kilometrów. W czasie wyprawy będą mieli okazję poznać zwyczaje mieszkańców, kulturę Ameryki, ale przede wszystkim przeżyć przygodę życia!

Oprócz wspaniałej nagrody głównej Motul przygotował dla uczestników dodatkowe wygrane - 500 zestawów do pielęgnacji łańcucha Motul Chain Care Kit oraz 17 wodoodpornych plecaków motocyklowych.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę