tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motul i Ścigacz wirusa się nie boją. Wyprawa do Kirgistanu na pewno się odbędzie!
NAS Analytics TAG

Motul i Ścigacz wirusa się nie boją. Wyprawa do Kirgistanu na pewno się odbędzie!

Jeśli zastanawialiście się, czy w dobie zagrożenia epidemią COVID-19 jest sens brania udziału w konkursie Motul Azja Tour, to musimy was zapewnić - tak, jak najbardziej jest! Organizatorzy zrobią wszystko, by wyprawa do Kirgistanu odbyła się bez przeszkód, a wy możecie w łatwy sposób zdobyć wakacje życia. Gramy dalej!

Po sukcesach wyjazdów do RPA i Stanów Zjednoczonych przyszedł czas na azjatycki etap podróży z Motulem. Na zwycięzców tegorocznego konkursu czeka niezapomniana wyprawa do Kirgistanu, krainy wciąż dzikiej i niedostępnej, a przez to niesamowicie ciekawej. Wspomnienia, które tam zbierzecie zostaną z wami do końca życia!

Tegoroczna epidemia COVID-19 wprowadziła w nasze życia wiele zamieszania, w związku z tym otrzymaliśmy szereg pytań dotyczących jej wpływu na wyprawę do Kirgistanu z Motulem i Ścigaczem. Śpieszymy poinformować, że wyjazd będący główną nagrodą na pewno się odbędzie! Organizatorzy uruchomią wszystkie swoje możliwości, by zwycięzcy wyjechali do Azji w założonym terminie. Jeśli pojawią się nieoczekiwane ograniczenia ze strony miejscowych władz, wtedy możliwa będzie korekta terminu. Podkreślamy jednak jeszcze raz z całą mocą - Kirgistan będzie wasz!

Żeby wygrać całkowicie darmowe wakacje życia wystarczy kupić olej Motul i nagrać krótki film. Szczegóły znajdziecie na specjalnej stronie Motul Azja Tour. Czekamy na wasze zgłoszenia!

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę