tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie daj się zaskoczyć - produkty Motul przydatne w każdej trasie

Nie daj się zaskoczyć - produkty Motul przydatne w każdej trasie

Motocykle kochamy za wolność, którą nam dają, a także za możliwość bezpośredniego kontaktu z otoczeniem. Wiąże się to jednak z możliwością wystąpienia wielu nieprzewidzianych sytuacji, dlatego zawsze warto mieć ze sobą kilka rzeczy, które pozwolą stawić im czoło.

To, z czym motocykliści w naszej części świata spotykają się na co dzień, to tysiące owadów kończących swój żywot na szybie, owiewkach i wizjerze kasku. Są one dosyć trudne do usunięcia, lecz pozbywanie się tego dosyć uciążliwego "ładunku" jest koniecznością. Nie tylko zmniejsza on przejrzystość szyb i wizjerów, co ma oczywisty wpływ na bezpieczeństwo, ale też zatyka filtry powietrza. Podobnie działa codzienny, drogowy kurz, który nagromadzony w dużej ilości łatwo rysuje delikatne elementy plastikowe.

Złapanie gumy to kolejny przykry temat. Na motocyklu nie ma miejsca na koło zapasowe, poza tym przednie i tylne mają zazwyczaj różne rozmiary. Zobaczcie, jakie propozycje na codzienne sytuacje ma firma Motul. Te rzeczy zawsze warto wozić w kufrze.

W filmie pokazano następujące produkty:

  • MC CARE P3 Tyre Repair - specjalna pianka w aerozolu, pozwalająca na szybkie naprawienie nieszczelnej opony, bez konieczności jej demontażu. Wystarczy przykręcić wężyk do wentyla i wpuścić zawartość do środka. Preparat P3 Tyre Repair wypełni uszkodzone miejsce i dopompuje oponę.
  • MC CARE E7 Insect Remover - środek w butelce z atomizerem, który szybko i skutecznie usuwa zaschnięte owady, kurz, ptasie odchody i inne zanieczyszczenia, które mogą nieodwracalnie uszkodzić delikatne powierzchnie. Nadaje się do stosowania na plastiku, metalu oraz tworzywach przezroczystych.
  • MC CARE M4 - mleczko w małej tubce, służące do czyszczenia rąk bez użycia wody. Doskonale sprawdza się po zakończeniu prac przy motocyklu, przeprowadzanych zazwyczaj w miejscach bez dostępu do umywalki. Skutecznie usuwa nawet najbardziej uciążliwy brud wtarty w skórę, jak smary czy oleje. Nie wymaga spłukiwania - pod jego wpływem zanieczyszczenia zbijają się w twardą warstwę i same odpadają. Bezpieczne dla skóry.

Szczegółowy opis pełnej gamy chemii motocyklowej Motul znajdziecie w tym artykule.

chemia motul

MC CARE P3 Tyre Repair

MC CARE E7 Insect Remover

MC CARE M4

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę