tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chemia Motul w służbie offroadu

Chemia Motul w służbie offroadu

Motocykle stricte terenowe - crossy, enduro, trialówki, a także quady to pojazdy, dla których naturalnym środowiskiem są wszelkie zanieczyszczenia, których staramy się unikać jeżdżąc na maszynach szosowych. Wymagają więc najwyższej jakości środków czyszczących, które poradzą sobie z ogromną ilością piachu, kurzu i błota w każdym zakamarku.

Motocykle offroadowe potrafią przyjąć “na klatę” więcej zanieszczyszczeń w ciągu jednego dnia, niż wychuchane maszyny szosowe w ciągu całego sezonu. Utrzymanie ich w dobrej kondycji zarówno wizualnej, jak też przede wszystkim technicznej, wymaga dużo częstszego i dokładniejszego mycia, przy zastosowaniu silnych i skutecznych środków.

W warunkach pracy maszyny terenowej ogromnie istotne jest dbanie o odpowiedni stan techniczny kluczowych podzespołów, takich jak łańcuch i filtry. One najbardziej dostają w kość w czasie szaleństw w błocie i piachu, a z drugiej strony ich rola w prawidłowej pracy maszyny jest nie do przecenienia.

W filmie zaprezentowane zostały następujące produkty z gamy Motul:

  • MC CARE E2 Moto Wash - bardzo skuteczny środek czyszczący w wygodnej butelce z atomizerem. Doskonale radzi sobie z pyłem z klocków hamulcowych, kurzem, błotem, owadami, smarem i wieloma innymi rodzajami zanieczyszczeń. Można go bezpiecznie spłukiwać na każdym podłożu - jest w pełni biodegradowalny.
  • MC CARE A1 Air Filter Clean - płyn do czyszczenia gąbkowych filtrów powietrza. Dokładnie usuwa drobiny z wnętrza filtra i zapobiega jego twardnieniu i kruszeniu.
  • MC CARE C1 Chain Clean - spray czyszczący do łańcucha. Usuwa kurz, błoto i resztki starego smaru, przygotowując łańcuch do kolejnego smarowania.
  • C3 Chain Lube Offroad - smar do łańcucha w sprayu, przeznaczony do użytku w ciężkich warunkach terenowych.
  • MC CARE A2 Air Filter Oil Spray - olej w sprayu do filtrów powietrza. Chroni, uelastycznia i zwiększa przepływ powietrza przez filtr. Zapobiega przedostawaniu się wody.

Opis pełnej gamy chemii motocyklowej Motul znajdziecie tutaj.

Tagi

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę