tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dla motocykla i motocyklisty - preparaty Motul na każdą okazję

Dla motocykla i motocyklisty - preparaty Motul na każdą okazję

Niezależnie, czy tylko dojeżdżasz do pracy skuterem, czy lubisz topić swój jednoślad w błocie, szaleć na torze, zaliczać wyprawy czy zadawać szyku - dbałość o dobrą kondycję pojazdu, kasku i odzieży to podstawa! Motul to producent chemii motocyklowej, posiadający w ofercie najszerszą gamę środków pielęgnacyjnych i konserwujących, przydatnych w dosłownie każdej sytuacji.

Smarowanie łańcucha, przecieranie szyby kasku, mycie motocykla - to czynności, które niemal każdy motocyklista wykonuje regularnie. Do tego dochodzą sezonowe konserwacje i regulacje, z których wiele powinno być wsparte odpowiednim preparatem. Motul dostarcza je wszystkie w jednym, przemyślanym i zgranym pakiecie. Spójrzcie na przykładowe zastosowania w różnych motocyklowych sytuacjach.

Środki Motul do codziennej konserwacji kasku, stacyjki i siodła. W rolach głównych MC CARE M1 Helmet & Visor Clean i MC CARE M2 Helmet Interior Clean - preparaty do kasku, smar w sprayu MC CARE P4 E.Z. Lube oraz preparat do czyszczenia kanapy MC CARE E4 Perfect Seat.

Jak przywrócić blask klasycznym maszynom? Myjąc, polerując i konserwując. Dobry start to środek MC CARE E9 Wash & Wax Spray, nie wymagający użycia wody. Do powierzchni matowych przyda się MC CARE E11 Matt Surface Clean, a elementy metalowe wypolerujesz za pomocą mleczka MC CARE E6 Chrome & Alu Polish. Jeśli maszyna wyposażona jest w siodło z naturalnej skóry, doprowadzisz je do doskonałego stanu za pomocą środka MC CARE M3 Perfect Leather.

Długa trasa na motocyklu zawsze może zaskoczyć niespodziewanym wydarzeniem, wśród których jednym z najpopularniejszych jest pęknięta opona. W takiej sytuacji możesz zdać się na "łatkę w sprayu" MC CARE P3 Tyre Repair, która wypełni ubytek i dopompuje oponę, pozwalając na spokojne dojechanie do najbliższego wulkanizatora. Nieodłącznymi towarzyszami wyjazdów są również owady, szczelnie oblepiające każdy element motocykla. Poradzisz sobie z nimi za pomocą środka MC CARE E7 Insect Remover. Motul pomyślał również o tobie - po naprawach dokonywanych z dala od cywilizacji możesz umyć ręce specjalnym mleczkiem MC CARE M4, które bez użycia wody usunie oporne zabrudzenia.

Jeśli jesteś maniakiem prędkości i jeździsz na motocyklu sportowym, na pewno zgodzisz się, że kluczowy jest tu stan dwóch układów - napędowego i hamulcowego. Dzięki preparatom MC CARE C1 Chain Clean i FACTORY LINE C4 Chain Lube najpierw dokładnie wyczyścisz, a później nasmarujesz łańcuch, dzięki czemu przez długi czas pozostanie on w świetnej kondycji. Z kolei spray MC CARE P2 Brake Clean pozwoli na odtłuszczenie i dokładne wyczyszczenie tarcz i klocków hamulcowych, choć to nie koniec jego zastosowań - przyda się także przy zapieczonych elementach, sprzęgłach i świecach. Na koniec warto zadbać o morze plastików, otaczające większośc sportowych maszyn - z tym poradzisz sobie stosując np. MC CARE E10 Shine & Go Spray.

Lubisz błoto? To zdecydowanie masz co robić przy motocyklu. Dokładne mycie, czyszczenie filtra powietrza, i pedantyczne dbanie o łańcuch to konieczność. Spójrz, jak skutecznie zastosować szereg produktów Motula, przydatnych przy maszynach cross i enduro. Użyte preparaty to MC CARE E2 Moto Wash, MC CARE A1 Air Filter Clean, MC CARE C1 Chain Clean, C3 Chain Lube Offroad oraz MC CARE A2 Air Filter Oil Spray.

To oczywiście nie wszystkie dostępne preparaty z oferty Motula - jest ich dużo więcej! Wejdź na stronę z pełną gamą produktów Motul, przeznaczonych dla motocykli. Znajdziesz tam oleje, smary i produkty pielęgnacyjne, za który twój motocykl będzie naprawdę wdzięczny!

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę