tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kirgistan motocyklem? Wybieramy, kto pojedzie z nami!
NAS Analytics TAG

Kirgistan motocyklem? Wybieramy, kto pojedzie z nami!

Trzecia edycja Motul Tour to kierunek Kirgistan. Wybieramy trzy osoby, które spędzą cały tydzień w siodle motocykla, przemierzając drogi i bezdroża malowniczego Kirgistanu, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki i być może przeżywając najwspanialszą przygodę swojego życia!

Po fascynującej podróży do Republiki Południowej Afryki w roku 2018 i emocjonującym wyjeździe do Stanów Zjednoczonych w roku ubiegłym, przyszedł czas na Motul Azja Tour. Spotkaliśmy się w Warszawie, w biurze polskiego oddziału firmy Motul, aby wspólnie wybrać trzech zwycięzców tegorocznej edycji. Dzięki poniższemu filmowi możecie teraz zajrzeć za kulisy obrad zespołu jury:

Bez chwili wahania możemy stwierdzić, że jest to najgrubszy, najpoważniejszy projekt realizowany na polskim rynku motocyklowym. Motul zaprasza na wyjazd, pokrywając wszystkie koszty związane z egzotycznym wyjazdem na cały tydzień. Na miejsce dostajemy się drogą lotniczą, a tam czekają na nas przygotowane do jazdy, wypożyczone motocykle.

Masa atrakcji po drodze, opieka miejscowego przewodnika, pełne wsparcie logistyczne i zarezerwowane noclegi. Właściwie uczestnicy Motul Tour o nic nie muszą się martwić, bo to przygoda przygotowana specjalnie dla nich, od a do z! Relacje z wyjazdu do Kirgistanu będzie można oczywiście śledzić na Ścigacz.pl oraz na naszym kanale w serwisie YouTube.

Na YouTube znajdziecie również nasze filmowe relacje z poprzednich edycji Motul Tour. Przypomnijmy, pierwszą edycją był Motul Afryka Tour i wyjazd do RPA:

Druga edycja to Motul Ameryka Tour i podróż na motocyklach Harley-Davidson przez cztery stany - Arizonę, Nowy Meksyk, Kolorado oraz Utah. Poniżej filmowa relacja z naszej przygody i spełniania wielkiego, amerykańskiego snu. Gorące wspomnienia w nas, podobnie jak ten film, pozostaną na zawsze…

Po ubiegłorocznej jeździe na Harleyach, tym razem czas na przemierzanie setek kilometrów m.in. po drogach szutrowych oraz w lekkim terenie. Jestem przekonany, że tegoroczni zwycięzcy również stworzą na wyjeździe wspaniały zespół i choć rozpoczną przygodę jako obcy dla siebie ludzie, powrócą jako przyjaciele, jak to było przy okazji dwóch poprzednich edycji.

W tym roku swoją obecnością w czasie wyjazdu Motul Tour zaszczyci nas dodatkowo kilkukrotnie startujący w Rajdzie Dakar Krzysztof Jarmuż! Jazda u jego boku to dla nas niewątpliwie dodatkowa atrakcja, ale też okazja do wypytania o najróżniejsze ciekawostki i tajniki startów w Dakarze.

Więcej informacji o konkursie oraz wyjazdach w ramach Motul Tour znajdziecie na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie: motultour.pl 

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę