tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marzy ci się motocyklowa przygoda w Azji? Weź udział w konkursie Motula i leć tam z nami!
NAS Analytics TAG

Marzy ci się motocyklowa przygoda w Azji? Weź udział w konkursie Motula i leć tam z nami!

Bezkresne przestrzenie, dzika przyroda i motocykle… Jeśli marzy ci się wyprawa życia, nie trać czasu. Weź udział w konkursie Motul Polska i Ścigacz.pl - jeśli ci się poszczęści, polecimy razem do Kirgistanu! 

Uczestnicy poprzednich edycji konkursu Motul Tour podkreślają jedno - to była przygoda życia. Zarówno Afryka Tour, jak i Ameryka Tour cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a ilość wspomnień i przeżyć, które stały się udziałem uczestników, wystarczyłaby na kilka dobrych, hollywoodzkich filmów. 

Po Afryce i Ameryce nadszedł czas na Azję! Tegoroczni zwycięzcy, wraz z ekipą Motula i Barrym wybiorą się do jednego z najmniej poznanych i najdzikszych krajów Azji - Kirgistanu. Motul zadba o wszystko, co potrzebne do takiej podróży - motocykle, bilety, przewodnika. 

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Kup produkt Motul

W okresie od 02.03 do 28.06.2020 r. kup w sklepie objętym promocją olej Motul serii 300V, 7100, 5100 w opakowaniu 4 L. Przy zakupie odbierz naklejkę z unikalnym kodem, zachowaj paragon.

2. Zrób zdjęcie

Pokaż, co dla Ciebie znaczy hasło "Jestem motocyklistą". Zaszalej - liczy się oryginalność i kreatywność wykonanego zdjęcia. 

3. Zarejestruj zgłoszenie

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij formularz i zgłoś zdjęcie w terminie od 02.03 do 28.06.2020 r. Jeśli będziesz szybki, otrzymasz kupon rabatowy o wartości 50 zł do motosklepu. Walczysz także o nagrodę tygodnia - kupon rabatowy o wartości 250 zł do motosklepu.

4. Graj o nagrodę główną!

Jeśli chcesz walczyć o nagrodę główną wyślij nam dodatkowo swój film do hasła "Jestem motocyklistą" - masz na to czas do 03.07.2020 r. Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy zabrać na wyprawę po bezdrożach Kirgistanu. Przygoda czeka!

Wszystkie niezbędne szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: motultour.pl/azja-tour

Zobaczcie jak wyglądały wcześniejsze edycje Motul Tour, uwiecznione w obiektywie kamery Ścigacz.pl:

Motul Afryka Tour

Motul Ameryka Tour

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę