tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzowska kooperacja. Kolejny rok współpracy Motula i MV Agusty
NAS Analytics TAG

Mistrzowska kooperacja. Kolejny rok współpracy Motula i MV Agusty

MV Agusta to włoski producent elitarnych motocykli, których niepowtarzalny styl i znakomite osiągi sprawiają, że są obiektem cichych marzeń nawet tych motocyklistów, którzy nigdy się do tego nie przyznają. Od kilku lat na etapie produkcji, serwisu i działań wyścigowych głównym partnerem olejowym MV Agusty jest firma Motul. 

Umowa o współpracy między MV Agustą i Motulem została podpisana w 2016 roku, a wspólne działania obu partnerów układają się od tego czasu znakomicie. Oleje oraz inne produkty marki Motul trafiają do włoskich motocykli na etapie produkcji, a następnie serwisu w autoryzowanych warsztatach. Wieloletnie doświadczenie wyścigowe Motula pozwoliło również na wspieranie teamów korzystających z maszyn MV Agusta na wszystkich szczeblach zawodów.  

Co ciekawe, nie tylko produkowane w Varese motocykle otrzymują przy narodzinach porcję oleju, płyn hamulcowy i płyn chłodniczy Motul. Na specjalnych środkach tej firmy, znanych pod marką MotulTech działają również wszystkie maszyny wykorzystywane w zakładzie MV Agusta. Są to m.in. oleje przekładniowe, smary i płyny hydrauliczne. 

Współpraca MV Agusty i Motula nie jest dla obu stron czysto biznesową umową. To porozumienie partnerów, dla których motocykle o doskonałych osiągach to po prostu styl życia. 

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę