tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem przez USA - spełnione marzenia [FILM]
NAS Analytics TAG

Motocyklem przez USA - spełnione marzenia [FILM]

Druga edycja wielkiego konkursu Motula zakończona wyjazdem dla zwycięzców, organizowanym pod hasłem Motul Ameryka Tour, dobiegła końca. Za nami 4 stany i 2000 kilometrów, a po drodze nieskończona ilość przygód i emocji! Oczywiście kamera Ścigacza też tam była…

Zobaczcie nasz film, na którym uwieczniliśmy Motul Ameryka Tour - tygodniowy wyjazd do Stanów zorganizowany dla laureatów konkursu Motula. Pomknęliśmy razem na Harleyach przez Nowy Meksyk, Arizonę, Utah i Kolorado… Nie ma słów, które mogłoby przekazać te wszystkie emocje i opowiedzieć o naszych wspomnieniach. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się z Wami podzielić choćby cząstką tego wszystkiego za pomocą poniższego filmu.

Motul Ameryka Tour to druga edycja wielkiego konkursu organizowanego przez polski oddział firmy Motul. W ubiegłym roku najpierw zachęcaliśmy Was do udziału, a następnie relacjonowaliśmy dla Was Motul Afryka Tour. Co będzie następne po Republice Południowej Afryki i Stanach Zjednoczonych? Tego nie wiemy, ale przedstawiciele Motul już zapowiedzieli, że przygotowują się do kolejnej, trzeciej edycji konkursu. Jedno jest pewne - przebicie pierwszych dwóch edycji łatwe nie będzie!

miasteczko Motul Ameryka Tour

Motul Ameryka Tour wyprawa

Ekipa Motul Ameryka Tour

Motul Ameryka Tour trasa

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę