tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem przez USA - startuje konkurs Motul Ameryka Tour
NAS Analytics TAG

Motocyklem przez USA - startuje konkurs Motul Ameryka Tour

Gulgoczący gdzieś w dole V-twin, zapach wolności i dziesiątki kilometrów pustych dróg - kto z nas nie chciałby wybrać się na wyprawę marzeń po Stanach Zjednoczonych? Trójka szczęśliwców będzie mieć taką możliwość - startuje druga edycja konkursu Motul Tour.

Motul Ameryka Tour to już druga edycja konkursu, w którym do wygrania jest prawdziwa wyprawa marzeń. Podczas pierwszej edycji, trzech szczęśliwców pojechało na niezapomnianą motocyklową wyprawę z Motulem i Ścigaczem do Republiki Południowej Afryki.

W tym roku Motul zabierze zwycięzców konkursu do krainy wolności - Stanów Zjednoczonych. Uczestnicy Motul Ameryka Tour odwiedzą cztery stany: Nowy Meksyk, Arizonę, Utah i Kolorado, pokonując blisko 2 tys. kilometrów. W czasie wyprawy będą mieli okazję poznać zwyczaje mieszkańców, kulturę Ameryki, ale przede wszystkim przeżyć przygodę życia!

Oprócz wspaniałej nagrody głównej Motul przygotował dla uczestników dodatkowe wygrane - 500 zestawów do pielęgnacji łańcucha Motul Chain Care Kit oraz 17 wodoodpornych plecaków motocyklowych.

Wszelkie informacje i zgłoszenia na stronie motultour.pl/ameryka-tour

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Kup olej Motul serii 300V, 7100 lub 5100 w 4-litrowym opakowaniu i zachowaj paragon. Przy zakupie odbierz od sprzedawcy arkusz z naklejkami, który zawiera unikalny kod promocyjny - zachowaj go.

2. Zrób zdjęcie do hasła "Moje motocyklowe podróże". Zgłoś je w konkursie i graj o nagrodę tygodnia - wodoodporny plecak motocyklowy.

3. Zarejestruj swoje zgłoszenie - wypełnij formularz na stronie motultour.pl/ameryka-tour, wpisz kod z naklejki, numer partii produkcyjnej z bańki oleju, załącz skan paragonu i zdjęcie konkursowe.

4. Nakręć film do hasła "Moje motocyklowe podróże" i graj o jedno z trzech miejsc na wyprawę marzeń po USA.

Walczyć o nagrodę główną - wyjazd na wyprawę marzeń do USA mogą tylko uczestnicy, którzy wykonają pierwsze zadanie. Regulamin konkursu znajdziecie na stronie motultour.pl/ameryka-tour

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę