tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motul Ameryka Tour. Amerykański sen o wolności jeszcze nigdy nie był tak blisko

Motul Ameryka Tour. Amerykański sen o wolności jeszcze nigdy nie był tak blisko

Ameryka to gościnny kraj o nieprawdopodobnej wręcz różnorodności. Potężne przestrzenie i niezwykła przyroda sprawiają, że to właśnie tam można poczuć prawdziwą wolność. To motocyklowa ziemia obiecana.

Stany Zjednoczone bez wahania można nazwać kolebką motocyklowej turystyki. Choć pierwszy jednoślad powstał w Europie, to właśnie Amerykanie wynieśli motocykl do rangi niemal religii. Stał się on tam symbolem wolności, nieskończonej tułaczki, zastępując w tej roli konia.

Amerykańskie drogi, poprowadzone wśród urzekających krajobrazów, w pobliżu zapierających dech w piersiach atrakcji przyrodniczych, przez lata były inspiracją dla motocyklowych podróżników, którzy, wyposażeni w koc, szczoteczkę i pastę do zębów, przemierzali tysiące kilometrów, ciesząc się drogą i poznawanymi ludźmi.

Słynna Route 66, po której dziś pozostały tylko fragmenty, była niegdyś takim właśnie symbolem podróży. Wzdłuż drogi tej znajdowała się niezliczona ilość klimatycznych miasteczek, turystycznych atrakcji, barów i restauracji… Ruszając w podróż tą trasą, mogłeś mieć pewność, że czeka cię przygoda.

W tegorocznym konkursie Motul Ameryka Tour będziesz mieć okazję posmakowania amerykańskiego snu. Motul zabierze zwycięzców w motocyklową podróż przez cztery stany: Nowy Meksyk, Arizonę, Utah i Kolorado. Uczestnicy Motul Ameryka Tour będą mieli okazję poznać zwyczaje mieszkańców, kulturę Ameryki, ale przede wszystkim przeżyć przygodę życia!

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Kup olej Motul serii 300V, 7100 lub 5100 w 4-litrowym opakowaniu i zachowaj paragon. Przy zakupie odbierz od sprzedawcy arkusz z naklejkami, który zawiera unikalny kod promocyjny - zachowaj go.
  2. Zrób zdjęcie do hasła "Moje motocyklowe podróże". Zgłoś je w konkursie i graj o nagrodę tygodnia - wodoodporny plecak motocyklowy.
  3. Zarejestruj swoje zgłoszenie - wypełnij formularz na stronie motultour.pl/ameryka-tour, wpisz kod z naklejki, numer partii produkcyjnej z bańki oleju, załącz skan paragonu i zdjęcie konkursowe.
  4. Nakręć film do hasła "Moje motocyklowe podróże" i graj o jedno z trzech miejsc na wyprawę marzeń po USA.

Walczyć o nagrodę główną - wyjazd na wyprawę marzeń do USA mogą tylko uczestnicy, którzy wykonają pierwsze zadanie. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę