tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motul - strategiczny partner świata motosportu
NAS Analytics TAG

Motul - strategiczny partner świata motosportu

W historii motoryzacji nie ma drugiej tak mocno zaangażowanej w rozwój i sponsoring motosportu marki olejowej jak Motul. Produkty oraz inne formy wsparcia od tej firmy są obecne w dosłownie każdej najważniejszej dziedzinie wyścigów na świecie. To również doskonały poligon do rozwijania produktów przeznaczonych na masowy rynek.

Motosport jest dla Motula głównym laboratorium badawczym od czasu pierwszych kroków w wyścigach w latach 50 XX wieku. Francuski koncern olejowy stał się najwierniejszym partnerem i mecenasem niemal każdej dyscypliny wyścigowej na świecie. Ścisła współpraca techniczna z czołowymi producentami, takimi jak Honda HRC, Suzuki, Aprilia, MV Agusta, Nissan, Toyota czy Subaru pozwoliła Motulowi na osiągnięcie niezwykle wysokiego pułapu jakości swoich produktów.

Motul sport 1

W świecie wyścigów motocyklowych Motul jest obecny we wszystkich najważniejszych wydarzeniach. W MotoGP jest sponsorem tytularnym kilku rund w sezonie, wspiera również fabryczny zespół Suzuki oraz Reale Avintia. Podobnie w cyklu World Superbike - to również główny sponsor całych mistrzostw. Silnej obecności Motula nie da się również przeoczyć na takich imprezach, jak wyścigi na wyspie Man - zarówno Tourist Trophy, jak i Classic TT, w Mistrzostwach Świata Endurance, motocrossowych MXGP, a także na rajdach Dakar i Roof of Africa.

Stosując w swoim motocyklu oleje oraz pozostałe środki marki Motul, macie pewność nie tylko najwyższej klasy tych produktów, wypracowanej przez lata innowacji i doświadczeń w najcięższych warunkach. Wspieracie również motosport na każdym szczeblu - od lokalnego, po ten międzynarodowy na topowym poziomie.

W tym roku Motul wprowadził nowe etykiety do swoich opakowań z wizerunkiem pojazdów dla których dedykowany jest dany olej, specjalnymi opisami oraz kodami QR. Ich szczegółowe zestawienie zamieściliśmy na stronie motul.scigacz.pl

Więcej informacji o produktach Motul znajdziecie na stronie motul.com/pl

MOTUL 710 2T 1L

Tagi
NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę