tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najlepsze miejsce w Polsce udające Kirgistan? Byliśmy tam! [FILM]
NAS Analytics TAG

Najlepsze miejsce w Polsce udające Kirgistan? Byliśmy tam! [FILM]

Jeśli masz pojeździć motocyklem po Kirgistanie, alternatywa w postaci wycieczki po Polsce nie wydaje się zbyt emocjonująca. Jeśli jednak uwzględnisz, że klimat wyjazdu tworzą przede wszystkim ludzie, to nagle okazuje się, że samo miejsce wcale nie jest kluczowym czynnikiem…

Co decyduje o tym, czy weekend będzie udany, czy nie? Oczywiście, miejsce i pogoda mają znaczenie. Prawda jest jednak taka, że najważniejsi zawsze są przecież ludzie i atmosfera!

Kolejna edycja wielkiego konkursu Motula odbywa się pod nazwą Motul Azja Tour i oznacza wyjazd do malowniczego Kirgistanu. W związku z sytuacją pandemiczną wyprawa została przełożona na przyszły rok. Organizatorzy nie zrezygnowali jednak ze spotkania ze zwycięzcami konkursu w tym roku.

Zorganizowano spotkanie połączone ze szkoleniem dla wszystkich, którzy w roku 2021 polecą do Kirgistanu. Spotkaliśmy się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w Folwarku Kamyk, korzystając z gościnności "Nik Trips - Wycieczki Motocyklowe". Co tu dużo opowiadać, najlepiej zobaczcie nasz film:

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę