tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Noworoczne postanowienie? Spełnij swoje motocyklowe marzenie!

Noworoczne postanowienie? Spełnij swoje motocyklowe marzenie!

Motocyklowa wyprawa do RPA za nami, ale przedstawiciele Motul Polska ogłosili już oficjalnie kolejną edycję konkursu dla swoich klientów! Na jaki kontynent polecimy tym razem i co zrobić, by do nas dołączyć? Zacznijmy od początku…

Wszystko zaczęło się od konkursu ogłoszonego u progu tegorocznej wiosny przez firmę Motul. Motocykliści zachęceni wizją wyjazdu do odległej Republiki Południowe Afryki, zgłaszali swoje krótkie filmy i opowiadali, dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani. Najbardziej przekonujące okazały się argumenty przedstawione w filmach Sławka, Zygiego i Kacpra. Cała trójka, razem z zespołem filmowym Ścigacz.pl oraz przedstawicielami firmy Motul (również na motocyklach) spędziła wyjątkowe chwile, przemierzając drogi niezwykle malowniczej Republiki Południowej Afryki.

Już ostatniego dnia wyjazdu do RPA padła oficjalna deklaracja przyszłorocznej edycji konkursu dla klientów Motul. Oznacza to, że już niedługo kolejne osoby staną przed wielką szansą spełnienia marzeń o motocyklowej wyprawie życia! Nowy konkurs wystartuje na początku marca 2019, a więc dokładnie wtedy, gdy wielu z nas planuje przedsezonową wymianę oleju w swoim motocyklu. Zachowajcie czujność, śledźcie naszą stronę i przygotujcie się na ogromne emocje! Dokąd pojedziemy tym razem? Kierunek nie został jeszcze ogłoszony, ale z pewnością nie będzie to już Afryka, tylko jeden z pozostałych kontynentów. Podobno Antarktyda jest wykluczona… Już wkrótce przekonamy się, jakie emocje tym razem przygotowuje dla nas Motul!

Co może Was spotkać na Wyprawie Marzeń? Zobaczcie pełną relację z tegorocznej wyprawy do RPA:

 

1 kapsztad
ETAP 1 - Kapsztad, śluby i rozwody po afrykańsku...
2 robertson
ETAP 2 - Winnice Robertson i historia człowieka, co chodził za kozami
3 safari
ETAP 3 - z GSem wśród zwierząt
4 wieloryby
ETAP 4 - Najlepsza motocyklowa droga świata

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę