tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Preparaty Motul do codziennej konserwacji kasku, siodła i stacyjki

Preparaty Motul do codziennej konserwacji kasku, siodła i stacyjki

Codzienna walka z miejskimi korkami jest dużo przyjemniejsza, jeśli nie musisz walczyć ze swoim pojazdem i dodatkowymi akcesoriami. Dzięki idealnie dobranym do swoich zadań preparatom firmy Motul zadbasz o dobrą kondycję motocykla lub skutera, a własny komfort podniesiesz jadąc w czystym i przyjemnie pachnącym kasku.

To, czy każdego poranka z radością wskoczysz na jednoślad, w dużej mierze zależy od osobistego komfortu. Jest on nieodłącznie związany z czystym i świeżym kaskiem - w końcu rzadko kto z przyjemnością zakłada na głowę brudną i przepoconą skorupę. W codziennych zmaganiach w mieście łatwo być również zaskoczonym przez niesforne mechanizmy, które lubią złapać brud i wilgoć i przez to zablokować się na amen.

Szeroka gama preparatów firmy Motul pozwoli uporać się z tymi częstymi problemami. Zobaczcie, które z nich mogą przydać się w codziennej jeździe miejskiej.

W filmie użyto następujących środków firmy Motul:

  • MC CARE M1 Helmet & Visor Clean - preparat w wygodnej butelce z atomizerem do czyszczenia wizjera oraz skorupy kasku. Nie rysuje powierzchni, nie pozostawia smug. Skutecznie usuwa brud i owady.
  • MC CARE M2 Helmet Interior Clean - dzięki temu produktowi skutecznie odświeżysz wnętrze kasku. Preparat usuwa bakterie i grzyby i pozostawia przyjemny zapach. Bezpieczny dla skóry.
  • MC CARE P4 E.Z. Lube - specjalny smar w sprayu, który pozwala uporać się z zapieczonymi mechanizmami: zamkami, stacyjkami, linkami, zawiasami czy dźwigniami. Odblokowuje, eliminuje skrzypienie i chroni przed korozją. Nie niszczy pozostałych powierzchni motocykla.
  • MC CARE E4 Perfect Seat - środek czyszczący przeznaczony do kanap motocyklowych z tworzyw sztucznych. Usuwa głębokie zabrudzenia, przywraca oryginalny wygląd. Chroni przed promieniami UV i przebarwieniami. Uwaga: nie może być stosowany na obiciach ze skóry naturalnej, tam polecany jest środek M3 Perfect Leather.

Opis pełnej gamy chemii motocyklowej Motul znajdziecie tutaj.

chemia motocyklowa motul

kosmetyki motocyklowe motul

czyszczenie skutera motul

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę