tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Produkty Motul dla łowców prędkości

Produkty Motul dla łowców prędkości

Szybkie motocykle muszą być zawsze perfekcyjnie przygotowane do jazdy - duże prędkości nie wybaczają zaniedbań. Dotyczy to zwłaszcza tak kluczowych komponentów, jak łańcuch i hamulce.

Motocykle szosowe w sportowym sznycie najczęściej napędzane są łańcuchem. Wynika to z prostoty, niskiej masy oraz bezawaryjności tego rozwiązania. W odróżnieniu od wału napędowego lub paska, łańcuch wymaga jednak regularnej konserwacji. Jego czyszczenie i smarowanie to chleb codzienny większości motocyklistów. Czynności te są dużo łatwiejsze i skuteczniejsze przy użyciu odpowiednich środków, takich jak gama produktów firmy Motul.

Oto lista preparatów Motul użyta w filmie:

  • MC CARE C1 Chain Clean - środek w sprayu do czyszczenia łańcucha przed smarowaniem. Skutecznie usuwa złogi starego smaru i oleju, a także inne zanieczyszczenia, takie jak kurz, błoto lub piasek. Odpowiedni do wszystkich rodzajów łańcuchów: O-ring, X-ring oraz Z-ring.
  • FACTORY LINE C4 Chain Lube - smar w sprayu, pozostawiający charakterystyczną białą warstwę. Doskonały do wszystkich rodzajów motocykli szosowych i sportowych.
  • MC CARE P2 Brake Clean - spray czyszczący i odtłuszczający do tarcz, bębnów i klocków hamulcowych. Pomaga w demontażu zapieczonych elementów. Ma szerokie zastosowanie - nadaje się również do sprzęgieł, świec oraz styków elektrycznych.
  • MC CARE E10 Shine & Go Spray - środek czyszczący i nabłyszczający w sprayu, przeznaczony do powierzchni plastikowych, karbonowych i lakierowanych. Czyści, wydobywa głęboki kolor i zostawia warstwę ochronną, utrudniającą przyleganie nowych zanieczyszczeń. Zawiera silikon.

Szczegółowy opis pełnej gamy chemii motocyklowej Motul znajdziecie w tym artykule.

chemia motocyklowa motul

FACTORY LINE C4 Chain Lube

czyszczenie motocykla

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę