tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prosta recepta na spełnienie motocyklowych marzeń
NAS Analytics TAG

Prosta recepta na spełnienie motocyklowych marzeń

Można patrzeć, jak inni spełniają swoje marzenia i im tylko zazdrościć, albo wziąć sprawę w swoje ręce i do nich dołączyć! Tym razem sprawa jest dość prosta - żeby spróbować, trzeba spełnić dwa warunki…

Stawka, o jaką toczy się gra, to Motul Ameryka Tour, czyli w pełni zorganizowany wyjazd motocyklowy przez cztery stany (Nowy Meksyk, Arizona, Utah i Kolorado), na który swoich klientów zaprasza Motul.

Pierwszy składnik przepisu na spełnione marzenia to w tym przypadku motocyklowe prawo jazdy. W planach jest blisko 2 tys. km na motocyklach Harley-Davidson, więc bez uprawnień się nie obejdzie. Jeśli pierwszy składnik już macie, będziecie potrzebować jeszcze tylko… Oleju silnikowego! Tak, potrzebny będzie olej Motul. Wejdźcie na stronę motultour.pl/ameryka-tour i sprawdźcie dokładnie kolejne kroki postępowania. Trzeba będzie się pospieszyć, bo konkurs trwa tylko do końca czerwca!

Przy okazji zobaczcie na naszym filmie, jak w ubiegłym roku swoje marzenia spełniali finaliści konkursu Motul Afryka Tour:

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę