tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Weź udział w wyprawie po RPA - kup olej Motul i wygraj przygodę życia
NAS Analytics TAG

Weź udział w wyprawie po RPA - kup olej Motul i wygraj przygodę życia

Do wygrania udział w wyprawie Motul Afryka Tour, a ponadto aż 16 kamer Samsung Gear 360 oraz 1000 upominków od Motul! Wybierz olej Motul, a następnie podziel się ulubionym zdjęciem z jednej ze swoich motocyklowych wypraw. Konkurs wystartował 12 marca i potrwa do 30 czerwca 2018 roku.

W tym roku Motul przygotował dla swoich klientów wyjątkowe prezenty, jakich jeszcze motocyklowy świat nie widział! Wystarczy kupić olej Motul i postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

Trzech szczęśliwców poleci z nami do Republiki Południowej Afryki, by wziąć udział w Motul Africa Tour. Kolejne 16 osób odbierze kamery Samsung Gear 360. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ na najszybszych z Was czeka aż 1000 upominków od Motul!

Wszelkie informacje i zgłoszenia na stronie www.promocjamotul.pl

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  1. Kupić olej Motul serii 300V, 7100 lub 5100 w 4l opakowaniu i zachować paragon.
  2. Przy zakupie odebrać od sprzedawcy arkusz z naklejkami, który zawiera unikalny kod promocyjny - należy go zachować.
  3. Zrobić zdjęcie, które pokaże nam, że motocykl jest Twoim najlepszym kompanem.
  4. Wypełnić formularz na stronie www.promocjamotul.pl, wpisać kod z naklejki, numer partii produkcyjnej z bańki oleju, załączyć skan paragonu i zdjęcie konkursowe.
  5. Na koniec przekonać nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy zabrać do Afryki, przesyłając film zawierający 5 argumentów.

Dla pierwszego tysiąca uczestników, których prace zostaną zakwalifikowane do konkursu, Motul przygotował upominek w postaci produktu do pielęgnacji kasku: MOTUL HELMET & VISOR CLEAN.

Raz na tydzień (zgodnie z terminami dostępnymi w regulaminie) wybrana zostanie praca, której autor wygra wyjątkową kamerę Samsung Gear 360. Model ten posiada dwa obiektywy, pozwalające na nagranie o polu widzenia 360 stopni.

Wszyscy uczestnicy, którzy wykonają pierwsze zadanie, mogą wziąć udział w drugim etapie konkursu i walczyć o nagrodę główną - wyjazd do RPA i motocyklową podróż po najbardziej wysuniętym na południe regionie Przylądka Dobrej Nadziei. Każdy z trzech zwycięzców będzie miał do dyspozycji motocykl BMW F800 GS. Punktem startowym i końcowym wyprawy jest Kapsztad. Uczestnicy pokonają trasę o długości ponad 1000 km.

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie Motul

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę