tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zwycięzcy konkursu Motul Afryka Tour w drodze na Czarny Ląd

Zwycięzcy konkursu Motul Afryka Tour w drodze na Czarny Ląd

Trójka zwycięzców konkursu Motul Afryka Tour jest już w drodze do Republiki Południowej Afryki, a razem z nimi nasz zespół, który będzie na bieżąco relacjonować przebieg wyjazdu.

Sławomir z Poznania, Krzysztof z Połomii oraz Kacper z Radomia - ci trzej panowie zalali swoje motocykle olejem Motul i w przesłanych filmikach najlepiej zobrazowali konieczność swojej wizyty w Afryce. Wszyscy są wyjątkowo aktywni na różnych polach, a przy tym bardzo dobrze radzą sobie na motocyklu. W RPA czekają na nich specjalnie przygotowane BMW F800GS i ponad 1000 km fantastycznych tras, których opis znajdziecie tutaj.

Szczęśliwi zwycięzcy nie jadą tam sami, będzie im towarzyszyć solidna obstawa w postaci Barrego, redaktora naczelnego Ścigacz.pl oraz Marzeny Chrostek, blogerki i znakomitej zawodniczki supermoto. Spodziewajcie się zatem barwnych i szczegółowych relacji. Śledźcie nasz Instagram, Facebook oraz stronę główną Ścigacz.pl. W niedalekiej przyszłości pojawi się również film z wyjazdu do RPA na naszym kanale w serwisie YouTube.

Obecnie cały zespół jest w podróży drogą lotniczą z Warszawy do Cape Town. Stamtąd wyruszą na przygotowanych przez organizatora motocyklach. Jeśli ktoś nie wziął udziału w konkursie, to na pocieszenie możemy zdradzić, że przedstawiciele Motul Polska zapowiedzieli już kontynuację zabawy i kolejną edycję w przyszłym roku!

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę